agenda

2019

25/26 januari / 2 februari
EKSEEM  (Fr. voor Eczeem)   TG Nij Begjin te Kolummerzwaag

16/22/23/24 febr. 1/2/3/8/9/10/15/16 mrt  
DUIMELIJNTJE (vertaling)  TG Garagetheater Duffel Be

1/2 maart
HET MONSTER VAN WAARDE  TG Markespelers   te Herxen

8/9 maart
LAITS FAN IZEBAITS  (Friese vertaling van De Lach van Izebach)   TG  Fordivedaesje

16/23 maart
HOGE NOOT IN LAAGLAND – TG Pankras te Sassenheim

23 en 24  (2x) maart
HET GEBROKEN LICHT VAN TROOST       TG Donatus te Nuth

23/24/29 maart
SPIJKERHART  – TG Spelenderwijs te Landhorst

5/6 april  
MISVERSTANDEN (vertaling) – Puur Toeval te  Sint Truiden Be

5/6 april
VAARWEL VAARWEL   – St. de Toneelvrienden  te Eemnes

6/7 april
DE PROEF VAN HALFELF  –  TG VIOS  Oud Ade 

5/6/7/12/13 april
HERRIE AAN DE MAAS (vertaling Mot aan het meer)  TG  Ongerein Linne

11 mei    2x
JUNGLE BOOK (vertaling) – De Realiteit te Woerden

18/19 mei
DE PROEF VAN HALFELF – De Buunspeulers Sceneschuppers te Well

mei
KROES EN DE KRUIMELDIEFJES – Mierlo’s Amateurtoneel     te

2018

12/13 januari
BED & BONJE – KPJ Toneel te Gilze   


20 /27 januari
 VAN OSTADESTRAAT 33 IV – 
TG Nieuw Leven te Oudeschild Texel

12/13/26/27 januari
  HERRIE OM DE HAVERKLAP – TV Zwartemeer te Klazienaveen 

20 januari
DE GOK VAN GABBER – TV DES Kostvlies in Gieten

27 januari
DE GOK VAN GABBER – TV DES Kostvlies in Gasselte (2x)

27 januari
SPIJKERHART – TV Nieuw Den Helder in Scagon Schagen

2/3 februari
SPIJKERHART – TV Nieuw Den Helder zaal Keykeg De Kampagne       

9/10 februari  
HET GEBROKEN LICHT VAN TROOST – TG Splinter te Houten

23/24 februari  en 3 maart
  TINUS SCHUDDELDOUK OP ZWAART ZAAD  (Klamme Lappe op Zwart Zaad in het Gronings) – TG Maranatha te Gieterveen in Stadskanaal

 15/17/23/24 februari en 2/3/10 maart  
BED & BONJE – TV Kruudmoes te Klasinaveen

24 februari en 3/8/9 maart  
HAAR  OP  ZOLDER – TV  Herike te Elsen

15/16/17/18 febuari
BELLENBENDE – TG Cauci te Kalden Be

23/24 februari
KLAMME LAPPE OP ZWART ZAAD – TG Marke Spelers te Herxen

16/17 maart
HERRIE OM DE HAVERKLAP – TG W.A.T. te Woubrugge

17/18 maart  
VROUW HOLLE DOET HET WÉÉR! – TG Steeds Hoger (kids) te Malde

17/24 maart
KATPRINSES  (vertaling) – TG Pankras te Sassenheim

23/24 maart
DE ZEVENDE HEMEL – TG A.T.S. te Scherpenzeel

30/31 maart en 3/6/7/10/13/14 april 
HERRIE OM DE HAVERKLAP – Venlose Tenielvereniging Silhouet te Venlo

5/6 en 7 april
PEER GYNT  (vertaling, bewerking) – Theater Damstede  te Amsterdam

6 april
BLOOT SLAAT DOOD –  eenakterfestival Haasdrecht Arto Post Labora te Schoonhoven

12 april
HET GEBROKEN LICHT VAN TROOST – TG Splinter te Houten

14, 15 april
HET GEBROKEN LICHT VAN TROOST – TG IJsboemen te Zevenaar

21 aril
HAAR OP ZOLDER – C.V.  Zeerijp te Zeerijp op 21 april

11/12 oktober  
BLOOT SLAAT DOOD – Arto Post Labora te Schoonhoven

19/20 oktober  
WEGENS OMSTANDIGHEDEN GEOPEND – TG KNA ’27 te Nieuwe Niedorp

26/27 oktober en 2/3 november
HET GEHEIM VAN DODEKOPSEILAND  (vertaling) – Picasso Lyceum te Zoetermeer

3/4 november    
LUST LAST EN LUIZEN – TG PJGU te Woudenberg Zoetermeer

10 november
MALLEJAN IS WEEROM – ’t Amateurtje te De Waal Texel

17/18/24 november   
MOORD IN BLOEI (vertaling) – TG Het Masker te Alblasserdam

23/24/30 november 
WAT IS ER MIS MET JUTTEMIS? – TG Ons Genoegen te Haarle

24/25 november 
FERRIE TEEL EN DE VERGEETKORRELS – TG Rein Genoegen te Obdam

26/27/28/29/30 november
ROODKAPJE EN DE KOEKELKOMPJOETER – Sprookje Heerenveen